פגישות ייעוץ


נמאס לכם ללכת לחדר כושר, לשלם מנוי ולא לראות התקדמות ותוצאות?

הגיע הזמן שתבואו ותשנו את אורח החיים שלכם ותהפכו אותם לבריאים וחזקים יותר!

בין אם אתם ספורטאים תחרותיים או מתאמנים חובבנים אשר מתכוננים לקראת ריצת ה-5 ק"מ הראשונה שלכם/ חתונה/ או רוצים להראות ולהרגיש טוב, תוכנית תזונה ספורטיבית אישית יכולה לתת לכם את היתרון או הדחיפה  שאתם צריכים כדי להשיג את היעדים הבריאותיים והביצועים שלכם.

בפגישה שלי  אתכם,  אעריך את צרכי התזונה שלכם ואסייע לכם לפתח תוכנית אכילה כדי למטב את האימון, הביצועים וההתאוששות.

כמו כן אלמד להכיר אתכם ונגבש ביחד מטרה.

פגישת הייעוץ כוללת :

  1. תפריט עם דגש על תזונת ספורט, כולל התאמת תוספי תזונה במידת הצורך. אני בונה לכל אחד ואחת תפריט עשיר ומגוון בסוגים שונים של מזונות,  כך לא תשתעממו ותוכלו לעמוד בו בקלות ואפילו תיהנו ממנו !
  1. בניית פרופיל אישי ובו: מעקב אחר המתאמן הכולל :בדיקות הרכב גוף כגון: מדידת אחוזי שומן, היקפי גוף, מסת שריר וכו' , תמונות לאורך כך התהליך, ייעוץ טלפוני או באמצעות מייל בבעיות שמתעוררות בין פגישה לפגישה.
  2. בניית תוכנית אימונים אישית ומקצועית לחדר הכושר/ אימוני חוץ , למתאמן בכל הרמות .

גם אם יש לכם רק חצי שעה או שעה וחצי להקדיש לאימון , הכי חשוב שתוכניות האימונים שלכם יהיו  מגוונות ובכך  יוציאו ממכם את המקסימום מכל אימון!

החלפת תוכנית אימונים כל חודש וחצי עד חודשיים תמנע ממכם שעמום, עמידה במקום וגם תאתגר אתכם לעבר המטרה .

* חשוב לציין בנוסף את פגישות המעקב החודשיות או הדו-שבועיות על- מנת לראות שאינכם סוטים מהדרך , קבלת חיזוקים  או שינויים בתוכניות במידת הצורך. לא לכולם יש צורך בפגישות אלה (תלוי באופי הבן אדם)  אבל הם מאוד חיוניות להצלחת התהליך אצל רוב האנשים.

 

כמה מילים ברמה האישית על התהליך עצמו:

אני רואה הרבה אנשים המגיעים אליי או בכללי מדברים ומגדירים לעצמם שימוש במילה "דיאטה". המילה אינה מגדירה נכון את המטרה שאתם מנסים להשיג אלא רק גורמת לתסכול וחשיבה שגויה.

שימת הדגש שלי הוא  על הקניית אורח חיים בריא הכולל : הרגלי אכילה נכונים בבית ובחוץ , אימוני כושר כחלק משיגרת החיים היומיומית שלנו וכמובן דפוסי התנהגות פסיכולוגיים  לאורך תהליך השינוי.

השאיפה הסופית שלי היא שכל בן אדם אשר מגיע אליי יקבל את כל הכלים וההכוונה הנכונה להתמודד לבד עם מכשולי היום יום אותם אנו חווים בכל מקום.

כמו כן , חשוב לי מאוד שכל לקוח אשר ייצא ממני ידע להתאמן בצורה נכונה (טכניקה) , יבין מה הוא עושה ולמה זה חשוב , ידע לכוון לעצמו את כמות האימונים השבועית  הנכונה לו ובכך למנוע פציעות ואימוני יתר .

לא משנה היכן תהיו , באיזה תחום ספורט תבחרו , או עם מי תבחרו לעבוד בהמשך , בניית בסיס נכון וחזק הינו הדבר החשוב ביותר  –  זאת השליחות והאני מאמין שלי בתור מאמן  ויועץ !